MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Clubfåtöljer 6823437
nr 682 3437
Clubfåtöljer
1 par, 20-tal, läder
Kondition: skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 21 februari 2011
2.500 kr
1.600 kr
1.800 kr
2.100 kr
2.300 kr